Online diyet ile hayatımızın her alanında olan aradığımız bütün uygulamalara rahat erişim imkanı sağlayan internet sağlıklı beslenme ve ideal kilomuza ulaşma yolunda da artık yanımızda.

Hareketsiz yaşam, hazır gıdalarla beslenme ile her geçen gün artan obezite hepimizin hayatını tehdit etmekte. Fazla kilolarınızdan kurtulmak, doğru beslenmeyi öğrenmek için diyetisyene gitmeye vakti olmadığını düşünen birçok kişi için engelleri ortadan kaldırıyoruz. Dünyanın her yerinden her an bize ulaşım imkanı sağlayan online diyet ile anlık takiplerinizi yapabiliyor, sormak istediğiniz sorulara kolaylıkla cevap almanıza yardımcı oluyoruz. Sizin beslenme alışkanlıklarınıza göre size özel beslenme programları ile güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Böylece motivasyonumuz hiç düşmeden kilolarımıza veda ediyoruz.

Neden Online Diyet Yapmalıyım?

Facebook, twitter, instagram gibi birçok popüler uygulama üzerinden farklı hayatlar yaşayan insanların kendi deneyimlerini, beslenme düzenlerini paylaştığı belki de size hiç uygun olmayan diyet programları ile zayıflamaya çalışıyoruz. Ancak unutulmamalıdır ki gereğinden fazla zayıf olmak da bir hastalıktır. Bizim için önemli olan ideal kilomuzda, sağlıklı bir vücuda sahip olmak. Bunun için yapmanız gereken ise sizin yaşamınıza uygun, size özel ,hayat boyu uygulayacağınız sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmak.

Çalışma saatlerinin yoğunluğu, trafikte geçirilen zamanın fazlalığı, seyahatlerden dolayı sürekli başka şehirlerde olmak, yurtdışında yaşayıp bize gelme imkanı bulamamak, daha önce birçok diyet deneyip başarısız olduğunu düşünmek, diyet yapmaya zamanım yok gibi nedenlerden dolayı bizimle iletişime geçemediğinizi düşünüyorsanız online diyet programlarımız tam size göre…

Online diyet programına katılmanız ile beraber her an yanınızda hissedeceğiniz bir diyetisyeniniz olmuş olacak. Ani çıkan iş toplantıları, gezi programları, özel gün ve davetler ya da küçük kaçamaklar yaptığınız zaman bütün bir diyeti bozmanıza gerek yok. Online diyet programı ile bize ulaşabileceğiniz zaman aralıklarında fazla aldığınızı düşündüğünüz kaloriler yerine sağlıklı öneriler ile diyetinizi bozmadan kaldığınız yerden devam ediyoruz.

Hamilelik dönemindesiniz, yeni doğum yaptınız ya da çocuğunuz için sağlıklı beslenme önerileri almak istiyorsunuz ve diyetisyene gitmek için vakit yaratamıyorsanız da online diyet programı danışmanlığı ile yanınızdayız.

Çocukluk çağındaki obezitenin yetişkin dönemde görülen obeziteyi de tetiklediği yapılan çalışmalarda görülmüştür. Bütün hayatımızı etkileyen en önemli alışkanlıkların kazanıldığı bu dönemde sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmak ileride görülecek birçok hastalığın da önüne geçmektedir. Çocuklarınızda iştahsızlık, kilolu olma gibi problemler yaşıyorsanız da bize ulaşabilirsiniz.

Online Diyet Programı Nasıl İlerlemektedir?

  • Öncelikle online diyet sistemimizden bize ulaşıyorsunuz. Burada sizi tanımak için hazırlamış olduğumuz formu dolduruyorsunuz.
  • Son 3 ay içinde istediğimiz kan tahlillerini yaptırmış olup bu bilgileri bize gönderiyorsunuz.
  • Elimize ulaşan formdan sonra sizinle whatsapp, telefon ya da görüntülü konuşma ile iletişime geçiyoruz.
  • Size özel beslenme programını hazırladıktan sonra takip programımız başlıyor.

Online diyet takip programı boyunca çalışma saatlerimiz boyunca bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • Online diyet programına dahil olmanızla birlikte ilerleyen günlerler beraber diyetinizle yaşadığınız değişimleri göz önüne alarak haftalık yeni diyet listeleri oluşturuyoruz.
  • 4 hafta sonunda devam etmek isterseniz yeni kayıt ile değişime beraber devam ediyoruz