Instagram
Facebook

1981 Rize doğumlu Hülya Çağatay kendisine kariyer olarak seçtiği Beslenme ve Diyetetik Uzmanlığına Başkent Üniversitesi’nden 2005’te mezun olarak başladı.

İlk görevi İstanbul Alman Hastanesi’nde klinik diyetisyen ve obezite danışmanlığı oldu.
2007 ve 2010’da este World’de yönetici diyetisyen olarak çalıştı. 2008’de Medikal Park Göztepe Hastanesi’nde Prof. Dr. Erkan Topuz ile birlikte alternatif/tamamlayıcı tıp üzerine çalışmalar yürüten Hülya Çağatay, 2012’de kendi ” Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Danışmanlığı’nı İstanbul, Bağdat Caddesi’nde kurdu.

Öte yandan, bu süreçte çeşitli TV programlarına uzman olarak katıldı ve Ülke TV’de ” Mutlu Yaşam ” adlı TV programını sundu ( 2010 ).

Sürekli gelişime inanan Hülya Çağatay, 2013’te NLP ve Yaşam koçluğu eğitimleri aldı.
Halen nefes terapisi ile diyet/beslenme danışmanlığını birleştirerek özgün bir tarz ve teknikle sahasında başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Beslenmenin davranışsal değişiklikler üzerine kurulu olduğunu vurgulayan yaklaşımıyla ilerideki hedefinin danışmanlarına mutlu olacakları/kalabilecekleri yaşam değişikliğini sağlamada öncü olmak ve onlara yol arkadaşlığı yapabilme olduğunu kaydetmektedir.

Tamda hayal ettiğin yaşam için tanışalım!
her birimiz nefes alarak başlıyoruz yaşama, ve nefesle geçiyor tüm hayatımız… ne kadar iyi nefes aldığın, nasıl beslendiğin, ve ne hissettiğin hayatının aynası oluyor. Ve şimdi gel birlikte kocaman bir nefes alalım, tertemiz beslenelim, iyiyi hissetmeyi ve sonunda en güzeli yaşamayı seçelim.